DEDEBEY METAL Logo  

 

ALÜMİNYUM PLASTİK PANJUR PVC DOĞRAMA SİSTEMLERİ

 
DEDEBEY METAL Alüminyum ve Plastik Panjur Sistemleri Konut Panjurları Yalova

Alüminyum panjurlar; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

- Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25'e kadar arttırılabilir.
- Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.
- Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.

Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır. En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler malzemeler olarak en iyi metaldir.

DedeBey Metal olarak TEK amacımızın bulunduğumuz Yalova ili ve bölgesinde ki insanların hak ettikleri kaliteyi ve konforu onlara hizmet olarak sunmaktır.

Büyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük Logo

Soğuğa karşı koruma
DedeBey Metal Panjurları, yalıtımı sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korumaktadırlar. Binaya bağlı olarak, ısısal izolasyonda %25’e kadar, faturalarınızda da %10’a kadar enerji tasarrufunda yardımcı olabilmektedir. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur. Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar.

Gürültüye Karşı Koruma Sağlar
Gürültü kirliliği yaşam kalitesini bozmakla beraber sağlığınızı da etkilemektedir. Modern panjurlar size daha rahat uyku sağlamak, kendinizi sağlıklı hissetmek ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlamak için gürültü kirliliğinden koruyacaktır. Aluminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar örter.

Mahremiyetinizi Artırır
Panjurlar sizi gözetlemek isteyenlere karşı korur. Birbirlerine çok yakın inşa edilen günümüz konutlarında, panjurlarınız sizi istenmeyen bakışlara karşı korur.

Isıya ve Güneş Işınlarına Karşı Korur
Panjurlar sizi güneşe karşı en etkili şekilde korurlar. Özellikle yazın evinizi serin tutar. Panjurlarınız kapalı konumdayken evinize, eşyalarınıza ve size mor ötesi (UV) güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar. Yaz mevsimi boyunca dışarıdan içeriye sıcak havanın girmesini engelleyerek ve güneş ışınlarını yansıtarak ısı yalıtımına katkıda bulunur; böylece içerinin daha serin kalmasını sağlar. Eşyalarınız, mobilya ve döşemeleriniz direkt güneş ışınlarına karşı korunur ve daha uzun ömürlü olur.

Değer Kazandırır
Panjurlar kesinlikle evinizin enerji dengesini geliştirerek eşyalarınızın değerini artırıyor. Kiracılar ve alma potansiyeli olan müşteriler için mallarının değer kazanması da enerji dengesi gibi kesinlikle önem taşımaktadır.

Koruma ve Güvenlik
Panjurlarınız hırsızlık gibi meskene tecavüz olaylarına karşı ek bir caydırıcı faktör oluşturarak güvenliğinizi korumaya yardımcı olur. Haşerelerin içeriye girmelerini engeller. Ayrıca sineklik entegreli sistemlerle birlikte uçan haşerelere karşı çok etkin koruma sağlar.


DedeBey Metal modern aluminyum panjurlar ile ilgili diğer detaylarımız ve hizmelterimiz, ALÜMİNYUM PLASTİK PANJUR PVC DOĞRAMA SİSTEMLERİ YALOVA, dıştan takma açılır makaslı panjur ipli, yalova panjur sistemleri fiyatları, panjur yalova, yalova panjur fiyatları, dekoratif garaj kapısı, motorlu panjur sistemleri, monoblok panjur, otomatik panjur, mağaza kepenkleri, otomatik kepenk, şeffaf kepenk, panjur tamiri yalova, panjur teknik servis yalova, yalova cam balkon alüminyum plastik panjur pvc doğrama sistemleri, DedeBey Metal Yapılarınıza Hayatınıza Kalite ve Değer Katar...


      Kısaca Hakkımızda    İletişim Bilgilerimiz

 
Firmamız 2014 yılından günümüze, İnşaat ve Yapı sektöründe Alüminyum PVC Toptancısı olarak Yalova Gölcük Gemlik ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir.Adres:


Telefon:

Faks:

E-Posta:

Web:


 

 Kirazlı Sanayi Sitesi B2 Blok
 4. Yol No: 37-38 / YALOVA

 0226 825 4104

 0226 825 4105

 dedebey.metal@gmail.com

 dedebeymetal.com