DEDEBEY METAL Logo  

 

LAMBRİ VE PERVAZ

 
lambri ve pervaz çeşitleri yalova - kapı lambri yalova, tavan lambri yalova, pervaz ve aksesuarları yalova ve lambri aksesuarları yalova, yalova, lambri çeşitleri yalova, lambiri çeşitleri yalova, kapı lambiri yalova, tavan lambiri yalova, lambiri aksesuarları yalova,

PVC Lambri Profilleri ile nemli alanlarınızın duvar ve tavan yüzeylerini kolaylıkla kaplayabilir ve duvar, sıva ya da ahşap şişmelerinden ve deformasyonundan kurtulabilirsiniz. Her türlü tavan ve kapılarda kullanabileceğiniz lambriler zengin renk seçeneği ile hizmetinize sunulmaktadır.

İç mekanlara daha güzel görüntü katmak için ahşap desenli dekor lambrilerimizi tavsiye ederiz. Dekor lambri, yapınız için çok pratik ve uzun ömürlü tavan kaplama malzemesidir. Özel ölçülerinize göre ekonomik fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Büyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük Logo
Büyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük Logo
Büyük LogoBüyük LogoBüyük LogoBüyük Logo
Büyük LogoBüyük Logo

Renk stok bilgisi ve diğer renk seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz.

KAPI LAMBRİ
Genelde balkon kapısı olarak kullanılan PVC kapılar içe açılabildiği gibi alan sınırı olan yerlerde dışa açılır olarak da üretilebilmektedir. PVC kapılar, binanın ve iç ortamın mimarisine göre beyaz renkte olabildiği gibi ahşap görünümlü çeşitlerimiz mevcuttur. Lamine seçeneklerinde iç ve dış kısmı farklı renkte uygulanabilmektedir. PVC kapı modelleri, ahşap ya da alüminyum kapılar ile kıyaslandığında dış ortam etkilerine (güneş ışınları, yağmur gibi) daha mukavemetli; bakımları ve temizlikleri ise daha kolaydır.

TAVAN LAMBRİ
PVC malzemelerden üretilmiş olan, su ve buhar gibi faktörlerden etkilenmeyen ve ayrıca kanserojen madde içermediği için daha sağlıklı ve sağlam yapıda olan plastik lambiri ürünleri kaplamalarda daha avantajlı olmaktadır. İç alanlarda normal tavan kaplamalarında da kullanılabilen bu malzemeler evlerin ve işletmelerde su boruları, kalorifer boruları ve tesisatlar gibi bölgelerin üstlerine kaplanarak estetik ve temiz bir görüntü elde edilebilir. Su bazlı temizlik ürünleri ile kolaylıkla temizlenebilen plastik ürünler dış alanlarda; yağış alan bölgelerde teraslar ve kamelyalar, bina ek bölümlerinin tavanları ve prefabrik yapılar ile konteyner tavanları gibi yerlerde de alternatif olarak kullanılabilmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde özellikle banyo ve tuvaletlerde kullanımları sayesinde tavanlarda düzgün ve temiz görünüm sağlarlar.

LAMBRİ AKSESUARLARI
Pvc Ürünlerimiz olan Tavan Lambri, Kapı Lambri, Pervazlar için gerekli aksesuar ve bağlantı ekipmanlarını da kendi bünyemizde satışını yapmaktayız. İstediğiniz lambri ürünleri ve aksesuarları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PVC PERVAZ
Pvc pervaz ve çeşitleri stoklarımızda mevcuttur. Uygun fiyat ve Kaliteli pervazlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Tavan Lambri Yalova - Tavan Lambiri Yalova - Pervaz ve Aksesuarları Yalova - Kapı Lambrileri Yalova - Kapı Lambiri Yalova - Tavan Lambrileri Yalova - Tavan Lambirileri Yalova - Pervaz ve Aksesuarları Yalova - Lambri Aksesuarları Yalova - Lambiri Aksesuarları Yalova -  Lambri Çeşitleri Yalova - Lambiri Çeşitleri Yalova - Plastik Lambri Çeşitleri Yalova - Plastik Lambiri Çeşitleri Yalova - PVC Lambri Çeşitleri Yalova - PVC Lambiri Çeşitleri Yalova - Plastik Lambiri Toptancısı Yalova - PVC Lambiri Toptancısı Yalova - Plastik Lambri Toptancısı Yalova - PVC Lambri Toptancısı Yalova

 

Yalova Lambri

Yalova lambri nerede yalova Korkuluk kaç para.

Yalova lambri nekadar yalova lambri satış noktaları yalova lambri şubesi yalova en iyi lambri yalova lambri telefon numarası yalova lambri örnekleri yalova kaliteli lambri yalova lambri önerisi yalova Merdiven lambri sitesi yalova güvenilir lambri yalova lambri iletişim yalova Korkuluk randevu yalova lambri nerede yapılır yalova lambri satış noktası yalova  lambri örneği yalova en uygun lambri yalova lambri merkezleri yalova lambri firmaları yalova lambri fiyatı yalova lambri önerileri yalova lambri telefon numaraları.

Yalova lambri fiyatları yalova en yakın lambri yalova lambri şikayet yalova lambri adresi yalova lambri bayisi yalova  lambri şubeleri yalova lambri ücretleri yalova Korkuluk merkezi yalova lambri en ucuz yalova lambri şikayetleri yalova lambri firması yalova lambri yapan yerler yalova lambri ücreti yalova lambri nerde var yalova Korkuluk bayileri yalova lambri nerde yalova lambri nasıl yapılır yalova lambri web site yalova lambri öneri.

 

Yalova Lambiri

Yalova lambiri nerede yalova Korkuluk kaç para.

Yalova lambiri nekadar yalova lambiri satış noktaları yalova lambiri şubesi yalova en iyi lambiri yalova lambiri telefon numarası yalova lambiri örnekleri yalova kaliteli lambiri yalova lambiri önerisi yalova Merdiven lambiri sitesi yalova güvenilir lambiri yalova lambiri iletişim yalova Korkuluk randevu yalova lambiri nerede yapılır yalova lambiri satış noktası yalova  lambiri örneği yalova en uygun lambiri yalova lambiri merkezleri yalova lambiri firmaları yalova lambiri fiyatı yalova lambiri önerileri yalova lambiri telefon numaraları.

Yalova lambiri fiyatları yalova en yakın lambiri yalova lambiri şikayet yalova lambiri adresi yalova lambiri bayisi yalova  lambiri şubeleri yalova lambiri ücretleri yalova Korkuluk merkezi yalova lambiri en ucuz yalova lambiri şikayetleri yalova lambiri firması yalova lambiri yapan yerler yalova lambiri ücreti yalova lambiri nerde var yalova Korkuluk bayileri yalova lambiri nerde yalova lambiri nasıl yapılır yalova lambiri web site yalova lambiri öneri.

 


      Kısaca Hakkımızda    İletişim Bilgilerimiz

 
Firmamız 2014 yılından günümüze, İnşaat ve Yapı sektöründe Alüminyum PVC Toptancısı olarak Yalova Gölcük Gemlik ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir.Adres:


Telefon:

Faks:

E-Posta:

Web:


 

 Kirazlı Sanayi Sitesi B2 Blok
 4. Yol No: 37-38 / YALOVA

 0226 825 4104

 0226 825 4105

 dedebey.metal@gmail.com

 dedebeymetal.com